MAGAZIN
”Bema” ponovo nagrađuje, uslikajte proljeće u Banjaluci
Tvornica obuće ”Bema” je raspisala konkurs za najljepšu fotografiju Banjaluke u aprilu.
Konkurs je otvoren od danas, a raspisan je povodom Dana grada, koji se obilježava 22. aprila.
Narada za najbolju fotografiju je 300 maraka i par ”Beminih” cipela po izboru. Fotografiju treba poslati na mejl adresu [email protected] ili [email protected] i navesti ime i prezime autora.



