Atlestski klub niže uspjehe (FOTO)

Na juče održanom Prvenstvu BiH za mlađe juniore-ke na Sokocu, takmičari Atletskog kluba Banjaluka ostvarili su odlične rezultate osvojivši nekoliko medalja.

Zlatne medalje su osvojili Oleg Galić u trci na 1,500 m kod mlađih juniora, a isto je učinila i Ivana Mirković kod mlađih juniorki.

''Stefan Stanković je pobijedio u skoku u dalj a zlatu je dodao srebrenu medalju u troskoku'', kažu u Klubu.

Srebrene medalje još su osvojili Nikola Brdar u trci na 100 m, Aleksandar Kovačević u bacanju kugle, Aleksandra Roljić na 800 m i muška štafeta 4x100 m u sastavu: Marko Drinić, Stefan Stanković, Aleksa Ilić i Lazar Tubić.

Bronzane medalje su osvojili: Srđan Đaković u trci na 3.000 m i Sandro Ćorić na 800 m.

Nadomak postolja, odnosno osvojili su 4. mjesto: Marko Drinić u skoku u dalj, Aleksa Ilić na 400 m i Ena Mijić na 400 m.

''Od naših takmičara još su nastupili: Aleksandar Ćirić na 400 m, Lazar Tubić na 100 m i Suzana Mačković, takođe na 400 metara'', poručuju iz Atletskog kluba.