Mladost u finišu slomila Borac

Tim iz Doboj Kaknja upisao i treću uzastopnu pobjedu nad banjalučkim klubom.

Izabranici Edisa Mulalića su upisali pobjedu nad Borcem (2:0) u drugom kolu Lige za opstanak Bosne i Hercegovine.
Mladost je bila agilnija na samom startu meča, ali je samo zahvaljujući golmanu Marku Savatoviću Borac uspio da na odmor ode bez “minusa” nakon što je odlično intervenisao prilikom udaraca Filipa Arežine i Aladina Isakovića.

Arežina je bio najopasniji kod domaćina, koji je stvorio još nekoliko dobrih prilika pred golom Banjalučana, ali do samog finiša nije bilo pogodaka.

Tada je u 85. minutu “rezervista” Mladosti Dalibor Pandža pogodio za vođstvo, a pobjedu, treću uzastupnu protiv crveno-plavih, potvrdio je Arežina iz slobodnog udarca u posljednjem minutu za poraz na debiju privremenog trenera Borca Marka Maksimovića.